TripR.cz

Ryanair bude vyplácet dividendy

2.6.2010 -

Společnosti Ryanair se za poslední rok podařilo přehoupnout do zisku téměř 8 miliard korun českých. A majitelé očekávají ještě další růst ziskovosti i v následujícím roce. Firma od svého vstupu na burzu vyplatí svým akcionářům dividendy.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryanair bude vyplácet dividendy

Ryanair útočí na pražskou Ruzyni

5.3.2010 -

Irská nízkonákladová společnost Ryanair je proslulá svou velmi agresivní obchodní strategií a vyjednáváním. Ryanair se nechal slyšet, že ČSA čeká velmi pravděpodobně bankrot a nabízí se jako náhrada. Požaduje slevy z letištních poplatků a na oplátku nabízí zvýšení počtu linek odlétajících z Prahy z původních 4 na 33 a každý rok dva miliony cestujících.
Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryanair útočí na pražskou Ruzyni

Vánoční nákupy v Londýně

17.12.2009 -

V rámci krize je potřeba šetřit i během Vánoc. Nízkonákladové společnosti lákají k levnějšímu nakupování v Londýně. Některé druhy produktů je možné nakoupit až za jejich třetinové ceny než v České republice. Vyplatí se nakupovat například oblečení.
Celý příspěvek »


Štítky: , , , ,
Kategorie: Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční nákupy v Londýně

Ryanair pololetí 2009 10,3 miliardy

2.11.2009 -

Ryanair logo Rozdílný přístup se nízkonákladové společnosti Ryanair vyplácí. Za první pololetí letošního roku hlásí čistý zisk 10,3 miliardy Kč (387 mil. €). Výdělky jsou vyšší o 80 procent v porovnání s předchozím rokem.
Celý příspěvek »


Štítky: , , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryanair pololetí 2009 10,3 miliardy

200 nových letadel pro Ryanair

14.10.2009 -

Ryanair logo Šéf irské nízkonákladové společnosti Ryanair Michael O'Leary se nechal slyšet, že do roku 2012 chce nakoupit 200 nových letadel.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | 2 komentáře »

Ryanair rozšiřuje spoje z Bratislavy

24.9.2009 -

Ryanair logo Od 25. listopadu se všichni cestující z Bratislavy dočkají nového spoje od letecké společnosti Ryanair. Nově přibude destinace Beavais u Paříže. Tato linka bude v provozu každé pondělí, středu, pátek a neděli. Ryanair využívá mezery na trhu po krachu společnosti SkyEurope.
Celý příspěvek »


Štítky: ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryanair rozšiřuje spoje z Bratislavy

Ryanair končí v Manchesteru

24.8.2009 -

ryanair-logo Nízkonákladový dopravce Ryanair se rozhodl opustit letiště v Manchesteru a pro další dopravu jej nadále nepoužívat. Místo toho lety rozprostře na jiná letiště v regionu. Z Manchesteru společnost provozuje celkem 10 pravidelných linek. Od 1. října bude 9 z nich ukončeno a nebo přesunuto jinam.
Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryanair končí v Manchesteru

Ryanair letos v rekordní ztrátě

9.6.2009 -

ryanair-logo V letošním roce hlásí irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair rekordní propad zisku. Za poslední rok došlo k poklesu o celých 78 procent! V letošním roce společnost počítá s nárůstem zisku a měl by se pohybovat od 200 do 300 milionů eur.
Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryanair letos v rekordní ztrátě

Ryanair – do konce roku odbavení pouze online

15.3.2009 -

Ryanair logo Letecká společnost Ryanair má v plánu do konce roku zrušit odbavení pomocí přepážek na letištích. Všichni zákazníci se budou muset odbavit před odletem doma a vytisknout si palubní letenku. Na letišti zůstane pouze místo, kde bude možné nechat zavazadlo do úložného prostoru.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryanair – do konce roku odbavení pouze online

Telefonování v letadlech Ryanair

26.2.2009 -

Ryanair logo Od 19. 2. 2009 je možné na palubě letadel nízkonákladové společnosti Ryanair telefonovat z mobilních telefonů. Zatím je celá služba nabízena ve 20 letadlech startujících z irského Dublinu. V následujícím roce a půl se bude tato možnost rozšiřovat i do zbývajících 150 letadel.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Telefonování v letadlech Ryanair

Copyright © 2008 - 2024 admin@tripr.cz