TripR.cz

easyJet roste i v krizi

4.3.2010 -

Nízkonákladová letecká společnost easyJet roste navzdory krizi. Během února s firmou cestovalo přes 3 miliony pasažérů, což je v porovnání s loňským únorem nárůst o 12,3 procenta. Za celý rok se společnosti podařilo přepravit 46 milionů pasažérů. Společnost easyJet momentálně provozuje 182 letadel na 504 trasách spojují 119 letišť v 29 zemích.


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem easyJet roste i v krizi

Vánoční nákupy v Londýně

17.12.2009 -

V rámci krize je potřeba šetřit i během Vánoc. Nízkonákladové společnosti lákají k levnějšímu nakupování v Londýně. Některé druhy produktů je možné nakoupit až za jejich třetinové ceny než v České republice. Vyplatí se nakupovat například oblečení.
Celý příspěvek »


Štítky: , , , ,
Kategorie: Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční nákupy v Londýně

EasyJet – nová linka Praha – Doncaster

12.12.2009 -

EasyJet Logo Anglická nízkonákladová společnost chystá na začátek příštího roku novou linku na trase Praha – Doncaster. Linka patří mezi 36 dalších nových spojení, které společnost EasyJet na nový rok chystá. Pravidelné lety začnou 20. 4. 2010, bude se létat v úterý, pátek a neděli. EasyJet tak rozšíří pravidelné linky z Prahy na celkový počet šesti kousků.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem EasyJet – nová linka Praha – Doncaster

EasyJet proti tělnatým cestujícím?

14.9.2009 -

EasyJet Logo Podle britského deníku Daily Telegraph byl jedné cestující odmítnut vstup na palubu letounu s tím, že díky své hmotnosti si musí cestující zakoupit dvě letenky. Podle nízkonákladové společnosti EasyJet jde o fámu, kterou si někdo musel vymyslet a veškeré informace popírá.
Celý příspěvek »


Štítky:
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem EasyJet proti tělnatým cestujícím?

EasyJet problémy kvůli ropě

15.5.2008 -

Letecká společnost EasyJet se v letošním roce potýká s problémy. I když se během prvního čtvrtletí podařilo zvýšit počet cestujících o 15 procent, tak výdělky se nedostavily. Větší části ztrát jsou díky vyšším cenám paliva díky zdražované ropě. Menší částí potom náklady spojené s pořízením společnosti GB Airways.
Celý příspěvek »


Štítky: ,
Kategorie: Evropa, Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem EasyJet problémy kvůli ropě

Copyright © 2008 - 2024 admin@tripr.cz