TripR.cz

Ryanair pololetí 2009 10,3 miliardy

2.11.2009 -

Ryanair logo Rozdílný přístup se nízkonákladové společnosti Ryanair vyplácí. Za první pololetí letošního roku hlásí čistý zisk 10,3 miliardy Kč (387 mil. €). Výdělky jsou vyšší o 80 procent v porovnání s předchozím rokem.
Celý příspěvek »


Štítky: , , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryanair pololetí 2009 10,3 miliardy

První Airbus A380 v Evropě

1.11.2009 -

Společnost Air France-KLM se stala prvním evropským vlastníkem největšího letounu na světě Airbusu A380. Jedná se o první letoun z 12 objednaných strojů. První let by se měl uskutečnit již 20. listopadu a to na trase Paříž – New York.
Celý příspěvek »


Štítky: , , , ,
Kategorie: Evropa | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První Airbus A380 v Evropě

Ztracené letadlo Air France nalezeno

3.6.2009 -

Letadlo společnosti Air France na cestě z Brazílie do Paříže nedorazilo podle pravidelného letového řádu. 228 cestujících na palubě zmizelo z radarových obrazovek nad Atlatnikem. Bylo potřeba počítat s nejhorším. Následující den pátrající brazilské letouny objevili pravděpodobně část letadla.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Amerika | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ztracené letadlo Air France nalezeno

Air France-KLM a Delta společně přes Atlantik

21.5.2009 -

Letecké společnosti z Ameriky a z Francie spojí své síly pro zámořské lety přes Atlantik. Obě společnosti plánují přes 200 transatlan­tických letů – což je čtvrtina celkových letů na těchto trasách. Měli by dosáhnout ročních příjmů okolo 12 miliard dolarů. Každý den chtějí nabídnout cestujícím kapacitu 50 000 sedadel.
Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Air France-KLM a Delta společně přes Atlantik

ČSA pro Air France-KLM nebo Unimex

23.4.2009 -

Do druhého kola bojů o nákup ČSA postupují společnosti Air France-KLM a konsorcium Unimex spolu s Travel Service. Zbývající dva zájemci do dalšího kola nepostupují, jak firma Odien, tak i Darofan (ze skupiny Aeroflot).


Štítky: , , , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ČSA pro Air France-KLM nebo Unimex

Zrušené letecké spoje Paříž i Londýn

2.2.2009 -

Špatné počasí nutí letecké společnosti rušit některé lety do Paříže nebo Londýna. Nelétají spoje ani opačným směrem a to hlavně kvůli přívalovému sněžení. Kromě rušených spojů se objevují velká spoždění u ostatních letů.
Celý příspěvek »


Štítky: , , , ,
Kategorie: Evropa | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zrušené letecké spoje Paříž i Londýn

Alitalia zpět do nebe

3.1.2009 -

Alitalia LogoSpolečnost Alitalia se opět vrací na scénu. Letadla společnosti vzlétnou již 13. ledna 2009. Potvrzuje to víceprezident CAI (Konzorcia italských investorů) Savatore Mancuso. 10. ledna bude ještě podepsána dohoda se zahraničním investorem – pravděpodobně půjde o Air France/KLM, ale není vyloučena ani spolupráce s neměckou Lufthansou.

Celý příspěvek »


Štítky: , , , , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Alitalia zpět do nebe

Dubnová nabídka Air France

10.4.2008 -

Projděte si zajímavou dvoudenní nabídku akčních letenek Air France. Nevyberete-li si tak rychle, můžete zvolit některou jinou akční nabídku, která je platná celý duben. Navíc je v provozu nová linka Londýn – Los Angeles, kterou můžete využívat na svých obchodních cestách. Zanedlouho bude připravena i možnost použití mobilního telefonu na palubě letadla.

Celý příspěvek »


Štítky:
Kategorie: Letenky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dubnová nabídka Air France

Copyright © 2008 - 2022 admin@tripr.cz