TripR.cz

Zrušené letecké spoje Paříž i Londýn

2.2.2009

Špatné počasí nutí letecké společnosti rušit některé lety do Paříže nebo Londýna. Nelétají spoje ani opačným směrem a to hlavně kvůli přívalovému sněžení. Kromě rušených spojů se objevují velká spoždění u ostatních letů. Lety ruší společenost Air France, stejně tak na lince Praha – Londýn její kolegyně British Airways. Neodstartovalo ani letadlo z Prahy do Birminghamu od společnosti bmi baby. Podobně jsou na tom i České aerolinie. Situace se zatím podle předpovědi nemá zlepšovat a lety se tak nadále budou pravděpodobně ještě rušit.

Na letištích uvízlo větší množství cestujících, kteří zatím mohou využít základního občerstvení a případně i náhradního ubytování v hotelech.

Ranní let ČSA z Prahy do Milána musel být odkloněn do švýcarského Curychu a tak se cestující dopravili do Milána autobusovým spojem, který aerolinie musely zajistit. Kromě letecké dopravy byla ovlivněna i doprava vlaková. Kromě jižní Anglie a severní Francie byla zasažena i Belgie a severní Itálie. Na jihu Itálie se pak následkem přívalového deště rozvodňují řeky.


Štítky: , , , ,
Kategorie: Evropa | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zrušené letecké spoje Paříž i Londýn

Komentování bylo uzavřeno.


Copyright © 2008 - 2023 admin@tripr.cz