TripR.cz

ČSA pro Air France-KLM nebo Unimex

23.4.2009 -

Do druhého kola bojů o nákup ČSA postupují společnosti Air France-KLM a konsorcium Unimex spolu s Travel Service. Zbývající dva zájemci do dalšího kola nepostupují, jak firma Odien, tak i Darofan (ze skupiny Aeroflot).


Štítky: , , , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ČSA pro Air France-KLM nebo Unimex

Centralwings končí

24.1.2009 -

Centralwings logo Polská nízkonákladová letecká společnost Centralwings má existenční problémy podobně jako je tomu u společnosti Sky Europe. Centralwings je dceřinou firmou národního dopravce LOT. Od loňského podzima již není možné najít v nabídce společnosti levné letenky.
Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Centralwings končí

Wizz Air v Praze

12.1.2009 -

Wizz Air LogoNízkonákladová letecká společnost Wizz Air se rozšiřuje do střední a východní Evropy. V lednu oznámila rozšíření svých leteckých linek do Prahy, které budou fungovat od 19. ledna 2009. Základní tranzitní síť budou zahrnovat populární evropské destinace Londýn, Řím, Miláno, Brusel, Paříž a Eindhoven.
Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | 2 komentáře »

Praha sedmá v rámci Evropy

6.1.2009 -

Logo CzechTourismPodle posledních údajů společnosti Euromonitor International patří město Praha na sedmé místo v žebříčku podle počtu zahraničních turistů. Žebříček zveřejnila agentura CzechTourism. Díky prodlevám národních statistických  úřadů jsou údaje o rok opožděné (platí za rok 2007).
Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Praha sedmá v rámci Evropy

Lufthansa Italia

26.11.2008 -

Alitalia LogoNovou leteckou společnost plánuje zřídit od začátku příštího roku německá společnost Lufthansa. Firma chce proniknout na lukrativní italský trh. Hlavní základnou nové společnosti bude pravděpodobně milánské letiště Malpensa.

Celý příspěvek »


Štítky: , , , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lufthansa Italia

Jan Sůra propadl low cost cestování

16.10.2008 -

Redaktor Jan Sůra z internetového deníku iDnes propadl levnému létání. Neodolal akční nabídce letecké společnosti Ryanair a pořídil si celkem 11 letů po Evropě celkem za pouhých 205 korun českých. Během čtyř dní se zastavil v různých koutech kontinentu a moc toho nenaspal. Ale podrobná reportáž stojí za přečtení.

Celý příspěvek »


Štítky: , , , ,
Kategorie: Evropa | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jan Sůra propadl low cost cestování

SkyEurope – 100k letenek za 650 Kč

11.6.2008 -

Logo SkyEuropeOd dnešního dne je možné rezervovat letenky od společnosti SkyEurope za příjemnou cenu 650 Kč včetně letištních poplatků. V nabídce je 100 000 letenek, které čekají i na Vás. V ceně není zahrnut poplatek za platbu kartou a cena zavazadel. Pokud přemýšlíte o cestování někam po Evropě – neváhejte a do pátku 13.6. 18:00 objednávejte na stránkách společnosti SkyEurope.


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti, Letenky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SkyEurope – 100k letenek za 650 Kč

Letiště Praha loni vydělalo přes miliardu

16.5.2008 -

Pražské letiště vydělalo za loňský rok přes miliardu korun. Přesněji byl rok 2007 uzavřen s částkou 1,11 miliard korun. V porovnání s předchozím rokem 2006, kdy byl výdělek 0,97 miliardy jde o 14% růst. V letošním roce využilo letiště v prvním čtvrtletí 2,5 milionu osob (což je o sedm procent více než loni).
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Evropa, Letiště | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letiště Praha loni vydělalo přes miliardu

Belfast a Miláno s EasyJet levně

7.5.2008 -

Do tisícovky si můžete pořídit letenku přímo až do severního Irska nebo naopak na jih Evropy do slunné Itálie. Je jen na Vás, které město bude vyhovovat lépe a které Vás láká víc. Pokud si vyberete jeden z akčních hotelů, můžete zůstat více než dva dny a ušetřit za nocleh. Zaleťte se podívat na doky, kde se stavěl Titanic nebo naopak nahlédnout do deníků mistra da Vinciho.

Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letenky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Belfast a Miláno s EasyJet levně

Letiště Heathrow – Terminál 5

17.4.2008 -

Letecká společnost v letošním roce 2008 uvedla do provozu nový londýnský letištní terminál. Jde o největší samostatně stojící budovu ve Velké Británii. Celá budova je konstruována ze skla a průhledných materiálů, které zajišťují pro všechny návštěvníky přirozené osvětlení většiny vnitřních prostor.
Celý příspěvek »


Štítky: ,
Kategorie: Letiště | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letiště Heathrow – Terminál 5

Copyright © 2008 - 2024 admin@tripr.cz