TripR.cz

Belfast a Miláno s EasyJet levně

7.5.2008

Do tisícovky si můžete pořídit letenku přímo až do severního Irska nebo naopak na jih Evropy do slunné Itálie. Je jen na Vás, které město bude vyhovovat lépe a které Vás láká víc. Pokud si vyberete jeden z akčních hotelů, můžete zůstat více než dva dny a ušetřit za nocleh. Zaleťte se podívat na doky, kde se stavěl Titanic nebo naopak nahlédnout do deníků mistra da Vinciho.

Levný Belfast od EasyJet

Teplejší jarní počasí přímo vybízí k cestování. Jako jednu z možností můžete využít nabídku letecké společnosti EasyJet a jejich trasy do irského Belfastu. V Ulsterově muzeu se můžete podívat na místo, kde byl vyroben Titanic, projděte se po památkách. Zajímavá je Beflastská radnice s kupolí vysokou 53 metrů.

Do oka vám také může padnout Ulsterská banka z roku 1860. V největším suchém doku na světě si můžete prohlédnout dva vysoké jeřáby, kterými spustila společnost Harland a Wolff loď Titanic na vodu. Zaleťte si do Belfastu za 879 Kč včetně tax a poplatků. 

S EasyJet do Milána od 709 Kč

Milovníci umění by neměli minout milánské Triennale. Jde o nejoblíbenější výstavu umění na světě. Samozřejmě se taky nezapomeňte zastavit podívat na obraz Poslední večeře. Bibliotheca Ambrosiana je pak místem, kde si můžete prohlédnout kresby a rukopisy Leonarda da Vinciho a jeho deníků. Letenku do Milána získáte od 709 Kč včetně poplatků. 


Štítky: , ,
Kategorie: Letenky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Belfast a Miláno s EasyJet levně

Komentování bylo uzavřeno.


Copyright © 2008 - 2024 admin@tripr.cz