TripR.cz

Poplatek za bezpečnost

15.3.2010 -

Pasažérům cestujícím leteckou dopravou v rámci Evropské unie přibude možná na letence další příplatek. Ministři dopravy jednají o tom, že se bude na letenkách uvádět odděleně poplatek za bezpečnost. Připravenou směrnici ještě bude muset schválit Evropský parlament.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letenky, Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poplatek za bezpečnost

Flexibilní letenky od WizzAir

12.3.2010 -

Se zajímavou novinkou přichází nízkonákladová společnost WizzAir. Každá letenka zakoupená u této společnosti bude flexibilní a cestující budou moci bez zbytečných poplatků změnit datum a čas odletu až do tří hodin před samotným odletem.
Celý příspěvek »


Štítky: ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Flexibilní letenky od WizzAir

Click4Sky ruší jednotné ceny letenek

1.12.2009 -

Lákavé fixní ceny letenek v hodnotě 1390 Kč do všech destinací společnosti ČSA od Click4Sky končí. Společnost se rozhodla změnit model výpočtu ceny za letenku a jednotlivé destinace budou posuzovány zvlášť.
Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Click4Sky ruší jednotné ceny letenek

Nové destinace Wizz Air

9.6.2009 -

Wizz Air Logo Od 25. července budou k dispozici další pravidelné lety od nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air. Můžete se těšit na nabídku levných letenek do Barcelony, Burgasu a řeckého Thessaloniki.
Celý příspěvek »


Štítky: ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové destinace Wizz Air

WizzAir sleva 20 procent

30.4.2009 -

Wizz Air Logo Nízkonákladová letecká společnost WizzAir nabízí slevu 20 % na všechny letenky rezervované v období od 30. 4. do 4. 5. 2009. Cena platí na výslednou cenu letu včetně DPH a nevztahuje se na dodatečné poplatky nebo poplatek za rezervaci. Cesta musí proběhnout do 27. 3. 2010.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem WizzAir sleva 20 procent

Ryanair – do konce roku odbavení pouze online

15.3.2009 -

Ryanair logo Letecká společnost Ryanair má v plánu do konce roku zrušit odbavení pomocí přepážek na letištích. Všichni zákazníci se budou muset odbavit před odletem doma a vytisknout si palubní letenku. Na letišti zůstane pouze místo, kde bude možné nechat zavazadlo do úložného prostoru.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryanair – do konce roku odbavení pouze online

Zrušení víz nemá vliv na prodej letenek do USA

11.1.2009 -

I přes zrušení víz do USA není prodej letenek příliš ovlivněn. Některé firmy hlásí mírně vyšší prodej, ale některé jako například České aerolinie přiznávají negativní vliv hospodářské krize. Prodej letenek na trase Praha – New York klesá i přes zrušení víz. Klesající počet cestujících je všeobecně očekávaným trendem.

Celý příspěvek »


Štítky: , , , , ,
Kategorie: Amerika, Letenky, Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zrušení víz nemá vliv na prodej letenek do USA

Letenka Evropa – USA bude od Ryanair za 10 eur

4.11.2008 -

Ryanair logoGenerální ředitel irské nízkonákladové společnosti Michael O'Leary chce v příštím roce nabídnout letenky z Londýna a Dublinu do USA za 10 €. Cena se ještě zvýši o letištní poplatky, ale i přesto bude velmi zajímavou alternativou k běžným spojům.

Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | 1 komentář »

Hledání leteckých spojů na IDOS.cz

17.10.2008 -

Na populárním vyhledávači autobusové a vlakové dopravy IDOS je možné od dnešního dne vyhledávat i letecká spojení. Server byl rozšířen o spolupráci se serverem SuperLetuška, který provozuje společnost Asiana. Na nalezené spoje je možné zakoupit letenku a zaplatit ji převodem na účet, kreditní kartou nebo systémem PaySec.

Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letenky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledání leteckých spojů na IDOS.cz

Jan Sůra propadl low cost cestování

16.10.2008 -

Redaktor Jan Sůra z internetového deníku iDnes propadl levnému létání. Neodolal akční nabídce letecké společnosti Ryanair a pořídil si celkem 11 letů po Evropě celkem za pouhých 205 korun českých. Během čtyř dní se zastavil v různých koutech kontinentu a moc toho nenaspal. Ale podrobná reportáž stojí za přečtení.

Celý příspěvek »


Štítky: , , , ,
Kategorie: Evropa | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jan Sůra propadl low cost cestování

Copyright © 2008 - 2024 admin@tripr.cz