TripR.cz

Češi objevují Spojené státy americké

3.6.2009 -

Češi začínají objevovat Ameriku. Zatímco býval největší zájem o dovolenou v oblasti Středmoří, tak se trendy začínají měnit a Češi chtějí více cestovat do USA. Zatímco loni do USA vycestovalo okolo 45 tisíc cestujících, tak letos to bude pravděpodobně téměř 70 tisíc.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Amerika, Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Češi objevují Spojené státy americké

Prasečí chřipka ruší zájezdy

28.4.2009 -

Cestovní kanceláře ruší zájezdy do Mexika kvůli prasečí chřipce. Obavy se rychle šíří mezi klienty cestovních kanceláří a vzdálenost Česká republika – Mexiko je příliš veliká. Proto se některé cestovky rozhodly a následující lety do Mexika zrušily.
Celý příspěvek »


Štítky: , , , , ,
Kategorie: Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prasečí chřipka ruší zájezdy

Zrušení víz nemá vliv na prodej letenek do USA

11.1.2009 -

I přes zrušení víz do USA není prodej letenek příliš ovlivněn. Některé firmy hlásí mírně vyšší prodej, ale některé jako například České aerolinie přiznávají negativní vliv hospodářské krize. Prodej letenek na trase Praha – New York klesá i přes zrušení víz. Klesající počet cestujících je všeobecně očekávaným trendem.

Celý příspěvek »


Štítky: , , , , ,
Kategorie: Amerika, Letenky, Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zrušení víz nemá vliv na prodej letenek do USA

Do Ameriky bez víza

21.10.2008 -

Česká republika vedle dalších sedmi zemí splnila podmínky USA pro bezvízový režim. První cesty bez víz bude možné absolvovat přibližně za měsíc. Stejně tak nebudou vyžadována víza ani po cestujících ze Slovenska. Místo víz je zaveden elektronický formulář ESTA.

Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Amerika | 1 komentář »

Spojení Delta Air Lines a Northwest Airlines

16.4.2008 -

Dvě letecké společnosti Delta Air Lines a Northwest Airlines se rozhodli spojit v jednu. Fúze proběhne výměnou akcií obou společností v hodnotě 47 miliard korun.

Celý příspěvek »


Štítky:
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Spojení Delta Air Lines a Northwest Airlines

Copyright © 2008 - 2022 admin@tripr.cz