TripR.cz

Konečně konečné ceny zájezdů

4.11.2009 -

Podle nového zákona musí cestovní kanceláře uvádět v nabídkových katalozích konečnou cenu zájezdu. Povinnost platí pro všechny zájezdy bez výjimky. Konečná cena by měla zahrnovat všechny povinné součásti, které je potřeba zaplatit pro absolvování zájezdu.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Konečně konečné ceny zájezdů

Češi objevují Spojené státy americké

3.6.2009 -

Češi začínají objevovat Ameriku. Zatímco býval největší zájem o dovolenou v oblasti Středmoří, tak se trendy začínají měnit a Češi chtějí více cestovat do USA. Zatímco loni do USA vycestovalo okolo 45 tisíc cestujících, tak letos to bude pravděpodobně téměř 70 tisíc.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Amerika, Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Češi objevují Spojené státy americké

Levnější bankomaty v zahraničí

29.6.2008 -

Dvě české banky mají nyní výběr hotovosti z bankomatů v zahraničí zcela zdarma. Od července se zlevněním poplatků připojí i UniCredit Bank. Zatímco teď se platí 100 korun a půl procenta z vybírané částky, nyní bude stát výběr 5 korun, stejně jako z bankomatů v České republice.

Celý příspěvek »


Štítky: , , , , ,
Kategorie: Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Levnější bankomaty v zahraničí

Stále bohatší Češi si chtějí užívat

10.6.2008 -

I díky posilující koruňě je možné z vydělaných peněz získat mnohem více muziky. V České republice roste poptávka po dražších zájezdech. Standardem se stává stravování all inclusive, zapůjčení auta v místě dovolené nebo požadavek ubytování s výhledem na moře. Většina cestovních kanceláří má VIP oddelění, které se věnuje nadstandardním požadavkům klientů.

Celý příspěvek »


Štítky: ,
Kategorie: Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stále bohatší Češi si chtějí užívat

Copyright © 2008 - 2024 admin@tripr.cz