TripR.cz

Film Terminál po slovensky

24.1.2009 -

Harbhajan Kaurová, občanka Indie, musí žít už několik dní na letišti v Bratislavě. Letěla údajně za svým synem do Itálie, ale nějakým způsobem se ocitla na bratislavském letišti. Nemá platná víza a tak musí zůstat v tranzitní zóně letiště. Protože další letadlo do Indie letí až v neděli, tak bude muset ještě několik nocí na letišti strávit.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letiště | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Film Terminál po slovensky

Zrušení víz nemá vliv na prodej letenek do USA

11.1.2009 -

I přes zrušení víz do USA není prodej letenek příliš ovlivněn. Některé firmy hlásí mírně vyšší prodej, ale některé jako například České aerolinie přiznávají negativní vliv hospodářské krize. Prodej letenek na trase Praha – New York klesá i přes zrušení víz. Klesající počet cestujících je všeobecně očekávaným trendem.

Celý příspěvek »


Štítky: , , , , ,
Kategorie: Amerika, Letenky, Trendy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zrušení víz nemá vliv na prodej letenek do USA

Do Ameriky bez víza

21.10.2008 -

Česká republika vedle dalších sedmi zemí splnila podmínky USA pro bezvízový režim. První cesty bez víz bude možné absolvovat přibližně za měsíc. Stejně tak nebudou vyžadována víza ani po cestujících ze Slovenska. Místo víz je zaveden elektronický formulář ESTA.

Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Amerika | 1 komentář »

Copyright © 2008 - 2024 admin@tripr.cz