TripR.cz

Ukončí soudy konkurz SkyEurope?

18.12.2009 -

SkyEurope logo Správce konkurzní firmy Ľubomír Bugáň navrhl soudu zrušení konkurzu. Zkrachovalá nízkonákladová společnost SkyEurope má totiž majetek v celkové hodnotě 5,7 milionů eur. Tato částka nedosahuje ani výše nákladů konkurzu. Konečné rozhodnutí bude záležet na soudu.
Celý příspěvek »


Štítky: ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ukončí soudy konkurz SkyEurope?

Česká spořitelna vrací peníze od SkyEurope

13.9.2009 -

SkyEurope logo Zákazníci letecké společnosti SkyEurope, kteří platili letenky svou kreditní kartou od společnosti Česká spořitelna mohou požádat o vrácení peněz na svůj účet. Česká spořitelna se jako první bankovní ústav rozhodla začít vracet peníze za propadlé letenky. Zatím peníze vrací ze svého a následně počítá s tím, že je získá od bank, které spravují aeroliniím kapitál.
Celý příspěvek »


Štítky: ,
Kategorie: Letenky | 1 komentář »

Krach SkyEurope

4.9.2009 -

SkyEurope logo Slovenská nízkonákladová společnost SkyEurope nesehnala investora pro další provoz a soudem jmenovaný správce podal na společnost návrh na konkurz. Všechny lety společnosti byly 31. 8. 2009 s okamžitou platností zastaveny. V odbavovacích halách na jednotlivých letištích svítí pouze nápis „CANCELED“ – zrušeno.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | 2 komentáře »

SkyEurope: místo Vídně stále Bratislava

20.8.2009 -

SkyEurope logo Ačkoliv společnost SkyEurope zatím návrat na letiště do Vídně nevylučuje, bude muset zatím zůstat u náhradního letiště v Bratislavě a dopravu doplňovat dálkovými autobusy. Nepodařilo se zatím uzavřít dohodu, která by umožnila navázat na ukončený provoz.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SkyEurope: místo Vídně stále Bratislava

SkyEurope přesunulo Vídeň do Bratislavy

18.8.2009 -

SkyEurope logo Společnost SkyEurope nestihla do pátku 15:00 zaplatit požadovaný dluh letišti ve Vídni. I když se splátka zpozdila o 20 minut, nebylo možné se s letištěm dohodnout na dalším provozu. Společnost se rozhodla o nahrazení všech letů na letišti v Bratislavě.
Celý příspěvek »


Štítky: , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SkyEurope přesunulo Vídeň do Bratislavy

Letadlo SkyEurope zabaveno v Paříži!

22.6.2009 -

SkyEurope logo Poté co dnes společnost SkyEurope požádala o ochranu před věřiteli, došlo v odpoledních hodinách k zabavení jejich letadla v Paříži na letišti Orly. Letiště zadrželo letadlo, protože společnost SkyEurope dlužila peníze za letištní poplatky.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letadlo SkyEurope zabaveno v Paříži!

SkyEurope s nižší ztrátou

1.6.2009 -

SkyEurope logoV prvním finančním pololetí se společnost SkyEurope zlepšila v generovaných ztrátách. Snížila provozní ztrátu bez zahrnutí jednorázových položek o 26,7 % na 26,5 milionu eur (cca 700 000 000 Kč). Tržby v pololetí, které končilo březnem 2009 klesly o 16 procent – na 84,8 milionů eur.
Celý příspěvek »


Štítky: , , , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SkyEurope s nižší ztrátou

Společnosti SkyEurope se začíná dařit

15.5.2009 -

SkyEurope logoNízkonákladové letecké společnosti SkyEurope se začíná dařit. Začátkem roku společnost musela vrátit leasingové společnosti několik letadel. Společnosti se to podařilo ustát a má navíc trojnásobné prodeje než začínající společnost Wizz Air.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Společnosti SkyEurope se začíná dařit

SkyEurope – horší hospodaření

2.12.2008 -

Letecká společnost SkyEurope zveřejnila předběžné hospodářské výsledky za letošní rok. Můžeme pozorovat zhoršení hospodářských výsledků. Účetní rok byl uzavřen v září 2008. Čistá ztráta je více než 59 milionů eur. Hospodaření výrazně ovlivnila vysoká cena ropy.

Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SkyEurope – horší hospodaření

Letenky za 24 Kč od SkyEurope

10.7.2008 -

Logo SkyEuropeDo konce týdne je možné objednávat zbytky akční nabídky letenek za 24 Kč. SkyEurope nabídla letenky za proklatě nízkou cenu a to za pouhých dvacetčtyři korun včetně letištních poplatků a tax. Zpáteční letenka pro dvě osoby tak vyšla na 96 Kč! Od začátku akce v úterý 8.7.2008 bylo nabídnuto celkem 1 000 000 letenek.
Celý příspěvek »


Štítky: , ,
Kategorie: Letenky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letenky za 24 Kč od SkyEurope

Copyright © 2008 - 2024 admin@tripr.cz