TripR.cz

Česká spořitelna vrací peníze od SkyEurope

13.9.2009

SkyEurope logo Zákazníci letecké společnosti SkyEurope, kteří platili letenky svou kreditní kartou od společnosti Česká spořitelna mohou požádat o vrácení peněz na svůj účet. Česká spořitelna se jako první bankovní ústav rozhodla začít vracet peníze za propadlé letenky. Zatím peníze vrací ze svého a následně počítá s tím, že je získá od bank, které spravují aeroliniím kapitál. 

Pokud nedojde k navrácení peněz od aerolinií, tak vrácené peníze bude svým klientům zpětně strhávat. Peníze byly navráceny již desítkám lidí a na dalších případech se ještě pracuje. Banka je pouze prostředníkem celé transakce a vrácené peníze by měla získat od správce financí společnosti SkyEurope.

Veškeré reklamace budou posouzeny italskou karetní společností CartaSi, která má k dispozici peníze za neuskutečněné lety. Zatím není jasné, zda bude mít společnost dostatek financí na vyřízení více než 200 tisíc propadlých letenek. Krach společnosti SkyEurope tak ještě bude znamenat jisté komplikace pro všechny zákazníky.


Štítky: ,
Kategorie: Letenky | 1 komentář »

1 komentář k “Česká spořitelna vrací peníze od SkyEurope”

  1. jiří meister píše:

    zaplatil.nevi­děl.odešel…po svých.sky…jen tak dál.vy umíte létat


Copyright © 2008 - 2022 admin@tripr.cz