TripR.cz

Letadlo SkyEurope zabaveno v Paříži!

22.6.2009

SkyEurope logo Poté co dnes společnost SkyEurope požádala o ochranu před věřiteli, došlo v odpoledních hodinách k zabavení jejich letadla v Paříži na letišti Orly. Letiště zadrželo letadlo, protože společnost SkyEurope dlužila peníze za letištní poplatky. 

V loňském roce ještě společnost SkyEurope nabízela akční letenky za 24 Kč včetně poplatků. Koncem roku se již nad společností začínaly smrákat mraky a hovořilo se o horším hospodaření a přes pozitivní zprávy během krize o tom, že se společnosti začíná dařit a dokonce snižuje postupně ztráty.

Společnosti se od samého počátku nedařilo dostat do černých čísel a vždy hospodařila se zápornými výsledky. A to patří společnost SkyEurope na druhé místo podle velikosti pravidelných leteckých společností odlétajících z letiště Ruzyně (hned po ČSA).

Dnes vstoupila společnost SkyEurope do režimu ochrany před věřiteli. Snaží se restrukturalizovat a najít investora. Během ochranné lhůty se snaží dodržovat normální provoz a nadále poskytovat své služby. Problém ve fungování nastal hned odpoledne, kdy cestující z Paříže do Prahy ze zabaveného letadla museli přestoupit. Většina z nich letěla náhradním letadlem a někteří z nich využili prodloužení pobytu a poletí zpět až zítřejším letem v poledne.

Na ostatních letech zatím vše funguje bez komplikací.


Štítky: , ,
Kategorie: Letecké společnosti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letadlo SkyEurope zabaveno v Paříži!

Komentování bylo uzavřeno.


Copyright © 2008 - 2022 admin@tripr.cz