TripR.cz

Pražský Aria – nejluxusnější hotel světa

2.2.2009

Podle cestovatelského serveru Tripadvisor zvítězil v kategorii Nejluxusnější hotely světa pražský pětihvězdičkový hotel Aria. Zařízení hotelu inspirované hudbou mu získalo přední příčku v této anketě. Hotel najdete na Malé Straně několik kroků od Karlova mostu a kostela sv. Mikuláše. 

Hotel Aria

Ubytovaní hosté mohou využít jednoho z 52 pokojů a apartmánů. Zařízení vzdává hold všem velkým skladatelům a hudebním velikánům. Každé ze čtyř pater hotelu je zasvěceno jednomu hudebnímu stylu: jazz, opera, klasická nebo současná hudba.

K dispozici je rozsáhlá hudební a DVD knihovna. CD i DVD přehrávače jsou na každém pokoji. Samozřejmostí je i počítač s připojením na internet a ipod zapojený do zvukového systému. Hosté mají přímý vstup do nejstarší barokní zahrady v Praze – Vrtbovské zahrady (zapsané na seznamu UNESCO).

Hotel Aria je prvním českým hotelem, který žebříček vyhrál. Nicméně na dalších příčkách je možné najít další české hotely. Na 33. místě se umístil Ventana Hotel, na 41. místě Hotel Le Palais a na kulatém 50. místě pak The Icon Hotel.

Hospitality.net


Kategorie: Ubytování | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pražský Aria – nejluxusnější hotel světa

Komentování bylo uzavřeno.


Copyright © 2008 - 2024 admin@tripr.cz